MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11755125
nr 1175 5125
Stolar
2 st, 1 st Rokoko
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:51:55
2.200 kr